Elektronik Kart Tamiri – IRMAK ELEKTRONİK

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamiri

_14292791803138

Elektronik Kart Tamir Servisi ile endüstrinin her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir.

Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir.

Antistatik (ESD-SAFE) ortamlı laboratuarında, SMD, DIP, BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların arızaları, devre şemalarına ihtiyaç duyulmaksızın, enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak tespit edilmekte, Rework istasyonları ile sökümleri yapılarak onarımlar ve test işlemleri gerçekleştirilmektedir.


The Electronic Card Repairs Service carries out maintenance and repair activities of the electronic cards used in all areas of the industry at the technical service or on site.

Trained and experienced personnel continue to work with the consciousness of quality with our technical service unit performing the activities with the latest technical infrastructure principle. Working with business-savvy technical services for troubleshooting and repair often results in a malfunctioning device that can not be repaired. Our technical service which keeps customer satisfaction at the highest level with “correct detection and correct intervention” will continue to prevent the customer from giving in time and material losses.

Failures of SMD, DIP, BGA pin and single and multi layer cards in the laboratory with antistatic (ESD-SAFE) environment are detected by using computer aided equipment with high technology test and measurement systems without energy supply and disassembly with rework stations Repairs and test operations are carried out.

Bir önceki yazımız olan Teknik Servis başlıklı makalemizde arge, elektronik kart ve kart arıza tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

You may also like...

...
Translate »
<BGSOUND src="http://www.irmakelektro.com/1.mp3" loop=infinite>