Elektronik Cihaz ve Kart Onarımı ; – IRMAK ELEKTRONİK

Elektronik Cihaz ve Kart Onarımı ;

Elektronik Cihaz ve Kart Onarımı ;

image01_lightbox image02_lightbox

Müşterilerimizden gelen arızalı elektronik kart ve cihazlar, en gelişmiş bilgisayar destekli arıza bulma cihazlarının bulunduğu laboratuar ortamında ve bualanda deneyimli teknik eleman kadrosu tarafından güvenilir şekilde ve kısa zamanda onarımı yapılır.

En son teknoloji ürünü olan cihazlarımız, elektronik kart ve cihaz onarımı sürecinde hiçbir dokümana ve devre şemasına ihtiyaç duymaz. Elektronik karta voltaj uygulamadan kart üzerindeki malzemenin akım/gerilim karakteristiklerindeki hatanın takibi ile malzemenin sağlamlık kontrolünü gerçekleştirerek arıza tespit edilir.

Her çeşit endüstriyel makineler, CNC ler, laboratuvar sistemleri, medikal görüntüleme sistemleri ve cihazlar, telekomünikasyon sistemleri, güvenlik sistemleri ve benzeri her çeşit cihazın elektronik modüllerinde meydana gelen arızaların tespitini ve giderilmesini orijinal üreticisinden çok daha kısa sürede ve çok daha ekonomik şartlarda sağlıyoruz.

  • Devre şemasına ihtiyaç duymadan karta enerji uygulamadan arıza ve üretim hatalarının tespiti.
  • Entegre ve diğer elektronik komponentlerin devre içinde ve devre dışında test edilmesi.
  • Sıcaklığa bağlı arıza yapan elemanların döngülü test yöntemi ile tespit edilmesi.
  • Kart üzerinde bilinmeyen komponentlerin tanımı ve muadillerinin bulunması.

Defective electronic cards and devices from our customers are repaired reliably and in a short time by the experienced technical staff in the laboratory environment where the most advanced computer-aided fault finding devices are located.

Our state-of-the-art devices do not need any documentation or circuit diagrams in the process of electronic card and device repair. Failure to apply the voltage to the electronic card will result in fault checking by monitoring the robustness of the material following the error in the current / voltage characteristics of the material on the card.

We are able to detect and eliminate faults in all types of industrial machines, CNCs, laboratory systems, medical imaging systems and devices, telecommunication systems, security systems and so on, all in a much shorter time and in much more economical conditions than the original manufacturer.

Detection of faults and production faults without applying power to the card without the need for a circuit schematic.
Testing of integrated and other electronic components in and out of circuit.
Determination of faulty faulty elements by using cyclic test method.
Identification of unknown components on the card and finding their equivalents.

 

”Tega marka ürün tamiri yapmıyoruz SERVİSİ İLE GÖRÜŞÜNÜZ”

Bir önceki yazımız olan Elektronik Kart Tamiri başlıklı makalemizde aaç beyni, asansör kartları ve audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , , , , , , ,

You may also like...

...
Translate »
<BGSOUND src="http://www.irmakelektro.com/1.mp3" loop=infinite>