CNC ELEKTRONİK KART TAMİRİ – IRMAK ELEKTRONİK

CNC ELEKTRONİK KART TAMİRİ

Fanuc, Mitsubishi, Siemens, Heidenhain, Syntec, LNC, Mazak, Okuma, Yaskawa, Indramat, Fadal, Hurco, Matsura ve Amada Punch marka Cnc tezgâhlara ait elektronik kartlar, motor sürücüleri giriş çıkış kartlarının tamiri ve bakımları teknik servisimizde yapılmaktadır.

Tüm markaların onarımları, konusunda uzman ekibimiz tarafından en güncel teknolojik imkanlar kullanılarak en üst düzeyde bakım ve onarım prensibi ile gerçekleştirilmektedir.

Tüm marka tamiratlarında IRMAK Elektronik’e güvenebilirsiniz. IRMAK Elektronik bünyesinde, tüm markaların tamiratları konusunda uzman bir ekip, son teknoloji test cihazları ve yedek parçaları bulunmaktadır.

Tamiratı yapılan ürünler, bünyemizde bulunan test simülatörinde testleri yapılarak çalışır halde teslim edilmektedir.


Repairs and maintenance of electronic cards, motor driver input and output cards belonging to Fanuc, Mitsubishi, Siemens, Heidenhain, Syntec, LNC, Mazak, Okuma, Yaskawa, Indramat, Fadal, Hurco, Matsura and Amada Punch brand Cnc machines are performed in our technical service.

Repairs of all brands are carried out by our expert team using the most up-to-date technological facilities and with the principle of maintenance and repair at the highest level.

You can count on IRMAK Electronics for all brand repairs. At IRMAK Elektronik, there is a team of specialists in the repair of all brands, state-of-the-art test equipment and spare parts.

The products that are repaired are delivered in working condition by making tests in our test simulator.

 

Bir önceki yazımız olan ELEKTROFÜZYON ÇALIŞMA PRENSİBİ başlıklı makalemizde Electro fusion welder, Microcontroller ve Phase Angle Control hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

You may also like...

...
Translate »
<BGSOUND src="http://www.irmakelektro.com/1.mp3" loop=infinite>